Předplatné

  Časopisy SOMMELIER / Revue pro Hotel, Restaurant a Cestování prodávají dobré vinotéky po celé republice, specializované obchody s vínem, concierge a shopy předních hotelů. Do prodejen tisku dodává První novinová služba.
  Od vzniku pandemie covidu-19, která značně omezila náš manévrovací prostor, vycházíme jen 4x ročně - čísla JARO, LÉTO, PODZIM a ZIMA.
  Od ledna 2021 stojí jeden tistěný výtisk 99 Kč nebo 4,80 €.
  Nejsnadnější a nejjistější cestou, jak dostávat pravidelně časopis, je předplatné přímo z redakce.
  Roční předplatné činí v České republice 396 Kč plus poštovné dle sazebníku České pošty, které bohužel my neovlivníme, takže 556 Kč celkem.
  Roční předplatné na Slovensku činí 19,40 € za časopis plus poštovné 2,40 € na číslo, celkem 29 €. Abychom co nejvíce snížili vaše náklady, podáváme časopisy na Slovensku a doručuje je Slovenská pošta, jinak by cena poštovného převýšila cenu časopisu samotného.
  Při objednávce předplatného v průběhu roku si můžete objednat buď celý ročník od čísla 1 (starší čísla Vám zašleme spolu s prvním nově vytištěným číslem po úhradě předplatného), nebo od aktuálního čísla. V tom případě bude předplatné činit odpovídající podíl ročního předplatného.
  Plátci DPH mohou uplatnit daňový odpočet, jsme registrovanými plátci DPH (CZ26418606).

  Od roku 2018 platí v celé EU ustanovení o ochraně osobních údajů GDPR.
  Vyplněním tohoto formuláře, jeho odesláním a zaškrtnutím tohoto políčka dáváte výslovný souhlas k tomu, že Vámi poskytnuté údaje budou zpracovány vydavatelstvím GastroPress pro zajištění distribuce předplacených časopisů, zpracování faktur a vedení účetnictví, a to i za (dílčí) účasti třetích subjektů (distribuční firma, účetní firma).

  OBJEDNÁVKA PŘEDPLATNÉHO


  Pokud objednáváte pro firmu, uveďte prosím

  EnglishCzech