Předplatné

Časopisy SOMMELIER / Revue pro Hotel a Restaurant prodávají dobré vinotéky po celé republice, specializované obchody s vínem, concierge a shopy předních hotelů. Do prodejen tisku dodává První novinová služba. Vycházíme 6x ročně, zpravidla na konci sudého měsíce, je možné, že v průběhu roku vydáme jedno dvojčíslo (např. prázdninové, vánoční).

Nejsnadnější a nejjistější cestou, jak dostávat pravidelně časopis, je předplatné přímo z redakce.
Roční předplatné činí v České republice 642,- Kč (= cena časopisu 6 x 79 Kč plus poštovné dle sazebníku České pošty, které bohužel my neovlivníme). Předplacená čísla rozesílá distribuce poštou.
Roční předplatné na Slovensku činí 39€ (včetně bankovního poplatku za zahraniční platbu). Abychom co nejvíce snížily náklady, podáváme časopisy na Slovensku a doručuje je Slovenská pošta, jinak by cena poštovného převýšila cenu časopisu samotného.
Při objednávce předplatného v průběhu roku si můžete objednat buď celý ročník od čísla 1 (starší čísla Vám zašleme spolu s prvním nově vytištěným číslem po úhradě předplatného), nebo od aktuálního čísla. V tom případě bude předplatné činit odpovídající podíl ročního předplatného.
Plátci DPH mohou uplatnit daňový odpočet. Od počátku roku 2017 je DPH z periodického tisku 10%.

Od 25.5.2018 platí v celé EU ustanovení o ochraně osobních údajů GDPR. Vyplněním tohoto formuláře, jeho odesláním a zaškrtnutím tohoto políčka dáváte výslovný souhlas k tomu, že Vámi poskytnuté údaje budou zpracovány vydavatelstvím GastroPress pro zajištění distribuce předplacených časopisů, zpracování faktur a vedení účetnictví, a to i za (dílčí) účasti třetích subjektů (distribuční firma, účetní firma).

OBJEDNÁVKA PŘEDPLATNÉHO


Pokud objednáváte pro firmu, uveďte prosím